Vrabotuvanje.com - Хигиеничар – Скопје (Стаклара) - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар – Скопје (Стаклара)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Златна Копачка - Еден

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа во обложувалници. Љубителите на спортот и пасионираните обложувачи ги опслужуваат одлично обучени соработници во повеќе области. 

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

ОГЛАС ЗА РАБОТНО МЕСТО

Хигиеничар
(Стаклара)

 


Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство

 
Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Самоиницијативност и посветеност на работа
 
Својата професионална биографија може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА, Ве очекуваме!
 
Друштво за промет и услуги Златна Копачка – Еден ДОО Скопје со седиште на ул. Сава Ковачевиќ бр. 2/47, води посебна грижа за заштита и доверливост на вашите личните податоци.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде