Vrabotuvanje.com - Електричар - Скопје - ГРАФИКА ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРАФИКА ПЛУС ДОО
 

ЗА КОМПАНИЈАТА

ГРАФИКА ПЛУС ДОО Скопје е докажан лидер во широкоформатен и табачен дигитал печат и производство на реклами. Компанијата почна со работа на почетокот на овој милениум кога покрај инвестирањето во производствениот погон се оформуваше и нашиот професионален тим за работа. ГРАФИКА ПЛУС ДОО успешно ја обавува својата дејност на пазарот 20 години и работи со добро обучен тим од професионалци и гарантирани можности во дизајн, проектирање, печатење, аплицирање и монтажа.

Компанијата Графика Плус Доо од Скопје поради зголемен обем на работа е насочена кон зголемување и надградување на својот тим.

Потребен е еден извршител на работна позиција 

ЕЛЕКТРИЧАР

Работни обврски:

 • Монтажа и инсталација на светла, промена на дотраени неонки и лед осветлувања на рекламни ознаки.

Способности:

 • Умешност во ракување со рачен и електричен алат;
 • Аналитички способности неопходни за детектирање и отстранување на дефект;
 • Прецизна, одговорна и тимска личност.

Компанијата нуди:

 • Едно-сменско работење (од 8 до 16 часот);
 • Навремена исплата на личен доход и додатоци на плата, К-15;
 • Периодична финансиска мотивација (најмалку 2 пати годишно зголемување на плата);
 • Работна униформа согласно временските прилики;
 • Плата по договор;
 • Обука, одлична работна атмосфера.
 
Доколку имате искрена намера за вработување во добар тим и пријатна работна средина со можност за понатамошно остручување и усовршување, испратете ја вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација најдоцна до 31.03.2023 година и нашиот тим ќе ве контактира за понатамошни детали. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде