Vrabotuvanje.com - Пакувач во производствен погон - Скопје - ПРЕХРАНБЕНА ИНДУСТРИЈА СВИССЛИОН ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пакувач во производствен погон

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПРЕХРАНБЕНА ИНДУСТРИЈА СВИССЛИОН ДОО Скопје

СВИССЛИОН-АГРОПЛОД ДООЕЛ РЕСЕН Подружница Производство Скопје
Има потреба од работник на работно место

Пакувач
во производствен погон

 

СВИССЛИОН-АГРОПЛОД ДООЕЛ РЕСЕН Подружница Производство Скопје има потреба од пакувач/ka во производствен погон во Скопје. Вработениот ќе работи во три смени и тоа прва смена од 06-14 часот, втора смена од 14-22 часот и трета смена од 22-06 часот.

 

Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование;
 • Претходно работно искуство на иста или слична работна позиција ќе се смета за предност .
 
Од кандидатот се очекува:
 • Да биде комуникативна  и одговорна личност спремна да работи во мултиинтернационална компанија;
 • Да поседува брзина, прецизност и педантност во работењето;
 • Да има одлични организациски способности;
 • Да поседува способност за тимска работа и
 • Да поседува возачка дозвола Б категорија (активен возач).
   
Што нудиме:
 • Сите законски дефинирани додатоци за работа во смени, ноќна работа, вкупен стаж, регрес.
 • Стабилни и надпросечни примања во кондиторска индустрија за сите што сакаат да напредуваат.
 • Редовен годишен одмор со можност за повластено користење на хотелски капацитети на концернот СВИССЛИОН.
 
Вашата професионална биографија (CV) можете да ja испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на позицијата.
 

Напомена: 
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
 • Изборот ќе се изврши во рок од 30 дена од денот на завршување на огласот.
 • Траење на огласот и рок на пријавување 10 работни дена од објава на огласот.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде