Vrabotuvanje.com - Автомеханичар - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Автомеханичар

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал

Брендот СПЕЦИЈАЛ постои од 1989 година и во своето професионално протфолио ги опфаќа трите главни производствени сегменти: пекарство, слаткарство и готвени јадења, поради континуиран раст и развој имаме потреба од ново вработување за следната работна позиција:

Автомеханичар

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство во истата дејност

 

Опис на работно место:

  • Изведува механичарски работи односно испитување, подесување, сервисирање, тестирање и поправка на возниот парк во сопственост на друштвото
  • Испитување, подесување, сервисирање, тестирање и поправка на системот за управување на моторни возила, систем за ладење, систем за довод на гориво
  • Замена на дотраени делови со нови резервни делови


Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија преку полето Аплицирај веднаш.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде