Vrabotuvanje.com - ВОДОИНСТАЛАТЕРИ /ПАРНАЏИИ - Скопје - ТЕРМО ЕФЕКТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

ВОДОИНСТАЛАТЕРИ /ПАРНАЏИИ

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕРМО ЕФЕКТ

Компанијата ТЕРМО ЕФЕКТ е формирана во 2013, а нејзината основна дејност е трговија со индустриска опрема. ТЕРМО ЕФЕКТ се занимава со изведба на топловодно греење и продажба на опрема за греење. Продажба на опрема и изведба на водоводи, соларни системи и продажба на индустриска опрема.

Имаме потреба од 

ВОДОИНСТАЛАТЕРИ /ПАРНАЏИИ

​Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Способност за индивидуална и тимска работа

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Способност за тимска работа
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Аплицирај.

Контакт тел: 070/393-819

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде