Vrabotuvanje.com - Бравари и Лимари - Скопје - А-М Стил
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Бравари и Лимари

Скопје

Рок за пријавување:

  • А-М Стил

А-М Стил е компанија со 20 годишна традиција на производство и монтажа на покривни конструкции од дрво и челик како и кровопокривање со пластифициран лим и панели исто така и работилничка преработка на производи од пластифициран и поцинкуван лим.  Во изминатиот период изведени се голем број на проекти (објекти) со константно надградување на опремата и капацитетот за работа.

Бравари - 3 позиции
Лимари - 3 позиции
Помошници - 6 позиции


​Потребни квалификации:

  • Со или без работно искуство 
  • Пожелно е познавање на работа со браварски алат и лимарски алат: рачно сечење со брусалка, познавање од заварување со REL апарат за заварување, рачен лимарски алат и сл.
  • ССС

работни услови:

  • Работно време: 7-16 часот
  • Плата: 16000 - 26000 ден (зависно од искуството и познавањето на работата) + бонуси за ангажираност и редовност. 
  • Со ангажираноста и напредувањето во познавањето на работата се напредува и со платата.

 

 

Вашите пријави можете да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде