Vrabotuvanje.com - Овластен Сметководител - Скопје - Кармен Бауцентар ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Овластен Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • Кармен Бауцентар ДООЕЛ Скопје
 


Кармен Бауцентар е компанија која работи увоз и продажба на градежни материјали и алати од познати брендови меѓу кои Кнауф, Бекамент, Урса, Армстронг, Велукс, Свис Кроно, Мараци, Бош, Рехау, Мимонт, Топекс, Унитехна. За потребите на компанијата, објавува оглас за ново работно место:

 
ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ
Работното место е во подружницата во Скопје.
 
 
*Одговорност на вработениот ќе биде целосно покривање на обврските за Овластен   Сметководител. 
 
*Плата по договор.
 

Потребни квалификации за работното место се:
  • Да поседува уверение за овластен сметководител
  • Претходно работно искуство од 10 години
  • Одлично познавање на работа на компјутер
  • Одлично владеење на програмскиот пакет MS Office, особено MS Excel
     
Личен профил:
  • Одговорна и комуникативна личност
  • Подготвеност за тимска работа и за учење
 
Селектираните кандидати ќе бидат повикани на интервју и на тестирање за познавање на MS Excel.
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации, треба да испратат своја кратка биографија преку полето Брза Апликација со назнака на работното место за кое конкурираат.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде