Vrabotuvanje.com - Сервисер/Сервисен инженер - Скопје - БИОТЕК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер/Сервисен инженер

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИОТЕК ДОО

БИОТЕК ДОО Скопје, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

сервисер / сервисен инженер

 
Потребни квалификации:
  • Средно образование
  • Предходно работно искуство
  • Задолжително поседување на возачка дозвола Б-категорија, активен возач
  • Познавање од областа на електрониката
  • Поседување на возачка дозвола Б-категорија, активен возач

Потребни способности и вештини:
  • Добри комуникациски способности
  • Прецизност
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Флексибилност за индивидуална и тимска работа
 
Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде