Vrabotuvanje.com - Економист - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

ЕКОНОМИСТ

Потребни квалификации:

 • Завршени минимум додипломски студии Економски факултет
 • Претходно работно искуство 5 години
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со комјутери

Одговорности и задачи:

 • Организирање и вршење на административни работи
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Познавање на производствено,финансово и материјално сметководство
 • Изготвување на фактури, приемници и испратници во материјално сметководство како и нивно книжење

Профил на личност:

 • Способност за работа под притисок 
 • Ефикасност и организираност
 • Флексибилност 
 • Способност за работа во динамично опкружување
 • Одговорна, посветена и мотивирана личност

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде