Vrabotuvanje.com - Помошници готвачи/ки - Скопје - СУСЛИНА ТИМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници готвачи/ки

Скопје

Рок за пријавување:

  • СУСЛИНА ТИМ ДООЕЛ

 

Revija Bar & Food
има потреба од следната работна позиција

ПОМОШНИЦИ ГОТВАЧИ/КИ


Потребни кавалификации:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство;
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објети;
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност;
  • Познавање на англиски јзик ќе се смета за предност.


Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Тимска работа и професионален однос;
  • Смисол за модерно декорирање;
  • Позитивен став.

Плата: 24.000 денари

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Помошници Готвачи/ки.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 070/222-817

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде