Vrabotuvanje.com - Финансиски контролор - Скопје - МАКЕДОНИЈА ТУРИСТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Финансиски контролор

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКЕДОНИЈА ТУРИСТ
  • Адреса: Филип Втори Македонски, 5, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://makedonijaturist.com.mk/

 

Македонијатурист објавува оглас за следната работна позиција:
 

Финансиски контролор 
во Хотел Холидеј Ин Скопје

 

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство во дејноста 
  • Аналитичен, ориентиран кон успех
  • Посветеност, мотивираност, иницијативност
Испратете го Вашето CV електронски преку полето Брза Апликација!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде