Vrabotuvanje.com - Електротехничар - Одржувач на опрема за разладување и фрижидери - Скопје - РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електротехничар - Одржувач на опрема за разладување и фрижидери

Скопје

Рок за пријавување:

  • РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде