Vrabotuvanje.com - Хаус мајстор - Скопје - КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ

Реномираната компанија, Друштвото за трговија, угостителство и услуги извоз-увоз  КАРАОРМАН АД Скопје, има потреба да вработи

хаус мајстор

Потребни квалификации:

 • ССС, средно стручно образование,
 • Познавање на водоинсталетерски услуги;
 • Претходно работно искуство на иста позиција;
 • Поседување на возачка дозвола - Б категорија;
 • Лојалност, доверливост, чесност и флексибилност;
 • Кандидатите треба да бидат комуникативни и прилагодливи, подготвени  и ориентирани за  тимска работа во динамична работна атмосфера;
 • Сериозен пристап кон зададените задачи.

Одговорности и работни задачи:

 • Редовно одржување и проверка на водоводните инсталации во Друштвото
 • Отстранување на дефекти на водоводната инсталација,
 • Вршење на браварски работи, како заварување и сл.
 • Води евиденција за извршените поправки, потрошениот материјал и доставува извештаи до претпоставениот
 • Превземање на превентивни мерки и навремено реагирање за избегнување на дефекти и непречено одвивање на работата во Друштвото.​

Заинтересираните кандидати своето CV да го испратат преку полето “Брза Апликација”​.
Напомена: Само апликациите на кандидатите кои ги исполнуваат условите ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде