Vrabotuvanje.com - Помошник готвач - Гевгелија - Гевгелија - ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач - Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

 • ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО

Глобал Гаминг ДОО Скопје има потреба од проширување на својот тим во Гевгелија, на работно место

ПОМОШНИК ГОТВАЧ 

Опис на работно место

 • Подготвува топла и ладна храна во согласност со инструкциите зададени од главниот готвач.
 • Припремна на храна и нарачки за наредниот ден.
 • Се грижи за одржување и хигиена во работниот простор согласно стандардите.
 • Помага при извршување на задачите зададени од главниот готвач.
 • Други одговорности соодветни на работното место Помошник готвач.

Услови

 • Организациски и лидерски вештини.
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност.
 • Проактивна, вредна и енергична личност.
 • Одговорност и посветеност кон работата.
 • Тимски играч и колегијалност.
 • Педантност во работата.

Нудиме

 • Работа во една од најперспективните компании во оваа област.
 • Вреднување и наградување на вашата работа и залагање.
 • Стабила и позитивна работна атмосфера во професионален, динамичен и млад тим во пријатно работно опкружување.
 • Предизвик, стабилност и можност за учење и напредување.
 • Континуирано усовршување.
 • Тим билдинг активности.
 • Можност за напредување на повисока позиција.

Ве молиме Вашето CV и мотивационо писмо да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “ПОМОШНИК ГОТВАЧ”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде