Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Маврово - РЕБЕЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маврово

Рок за пријавување:

  • РЕБЕЛ ДОО

 

Го прошируваме својот тим и бараме соработници за позицијата: 

ХИГИЕНИЧАР

Идеалниот профил на нашите кандидати:

  • Завршено минимум средно образование
  • Со или без искуство (предност имаат тие  со искуство)

За возврат, нашата Компанија ви нуди:

  • Работно време од 08:00 до 16:00 часот
  • Платата, бонусите и бенефициите ќе бидат дискутирани на интервјуто
  • Работно место: Маврово - Ски Центар (Зимски бачила)
  • Сезонска работа во времетраење од 3 месеци на Ски Центар
     

Вашата апликација за оваа работна позиција треба да се состои од:    

Име и презиме, години, искуство и позиција за која аплицирате преку полето Брза Апликација.
Дополнителни препораки и уверенија се добродојдени.


За сите дополнителни информации можете да го контактирате нашиот представник Даниел
на: 078/366 – 135 (телефонски и на Viber)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде