Vrabotuvanje.com - Шивачки за во производство - Скопје - АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шивачки за во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје

Компанијата АТС ГРУП ДООЕЛ Скопје која се занимава со производство на заштитна опрема, има потреба од вработување на

ШИВАЧКИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО

За оваа работна позиција, потребно е искуство во производство од најмалку пет години.

Работното време за ова работно место е организирано во смени.

Компанијата се наоѓа во Индустриска зона Визбегово.

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат горе наведените услови потребно е да испратат резиме (CV) и придружно писмо со наведување на работното место  преку полето Брза Апликација или да се информираат на контакт број: 077/739-997
Само кандидати кои ги исполнуваат потребните квалификации и услови ќе бидат повикани на интервју.

Пристигнатите апликации после наведениот рок, како и некомплетните апликации нема да бидат предмет на разгледување.

АТС ГРОУП го задржува правото да ги чува вашите податоци во својата базата за понатамошни ново отворени работни позиции.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде