Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


ЕЛС ВРАБОТУВА!!!

ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење поштенски услуги.
Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени.

Го прошируваме тимот и за таа цел имаме потреба од колега во тимот на 

 
Комерцијалист
РЕОН: сКОПЈЕ


Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство во комерција
  • Познавање на албански јазик и турски јазик
  • Одлично познавање на MS Office пакетот

Одговорности и задачи:

  • Креирање и одржување стратешки и долгорочен однос со клиентите
  • Опслужување на клиентите преку организација на нарачки, испораки и реализација на продажба
  • Евалуација на потребите на клиентите
  • Изготвување, проследување и контрола на на документација потребна за набавка и продажба

Профил на личноста:

  • Способност за тимска и динамична работна атмосфера

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за која работна позиција аплицирате.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде