Vrabotuvanje.com - Менаџер на ресторан - Струга - Ineks Drim AD Struga
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер на ресторан

Струга

Рок за пријавување:

  • Ineks Drim AD Struga
  • Адреса: Кеј Борис Кидрич 51, 6330 Струга
  • Веб страна: http://www.drim.com.mk

Локација: Струга

МЕНАЏЕР НА РЕСТОРАН

 

Хотел Дрим Струга, хотел со 45 годишно искуство во областа на туризмот и угостителството. Познат по својот квалитет и гостопримство има потреба од стручен кадар.

КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Задолжително претходно работно искуство на позиција менаџер или на слична работна позиција.
  • Познавање на Англиски јазик и работа со компјутери.

ВЕШТИНИ:

  • Позитивен став кон работата и професионален однос
  • Да поседува вештини за менаџирање со човечки ресурси
  • Да знае како да го води тимот, да создаде пријатна клима за работа

Ве молиме испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде