Vrabotuvanje.com - Лице за грижа и одржување на домаќинство - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за грижа и одржување на домаќинство

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Лице за грижа и одржување на домаќинство


Се бара лице за грижа и одржување на домаќинство за семејство во Скопје (населба Жданец).
Работните обврски вклучуваат грижа за домот (чистење, пеглање, средување) и готвење.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

  • Одговорно и чесно однесување
  • Посветеност и внимание кон обврските
  • Работно искуство на иста/слична позиција и препорака од претходно работно место ќе се сметаат за предност 

Услови за работа:

  • Ангажманот е долгорочен. Очекуваме квалитет и посветеност кон обврските. Плата и пријавување по договарање.
  • Работно време од понеделник до петок (фиксно, без викенди и празници), од 9 до 17ч (работното време може да се дефинира и по договарање).

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде