Vrabotuvanje.com - Помошник готвач/ка - Скопје - РИО ДООЕЛ - Хотел Панорамика Дизајн & Спа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • РИО ДООЕЛ - Хотел Панорамика Дизајн & Спа
  • Адреса: Todor Aleksandrov 57, 1000 Skopje
  • Веб страна: http://www.hotel-panoramika.com

Сакаш да работиш во добар и амбициозен тим и да ги надградиш вештините во својата професија?
Hotel Panoramika Design & Spa вработува!

ПОМОШНИК ГОТВАЧ/КА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Образование во областа на Угостителството ќе се смета за предност;
  • Претходно работно искуство на слична или иста позиција не е задолжително (но ќе се смета за предност);
  • Познавање на англиски јазик;
  • Познавање на работа со компјутери.

​ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Одлични организациски и комуникациски способности
  • ​Професионален однос кон клиенти
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

​Работно време: 06:00-14:00 (се однесува за хотелски појадок)

За аплицирање испрати мејл преку полето Брза Апликација!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде