Vrabotuvanje.com - Пица мајстор - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food
има потреба од следната работна позиција

ПИЦА МАЈСТОР


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование од областа на угостителството;
 • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објекти;
 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност;
 • Познвање на англиски јзик ќе се смета за предност.

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност;
 • Вредни, енергични и педантни;
 • Тимска работа и професионален однос;
 • Смисол за модерно декорирање;
 • Позитивен став.
   

Дневница: 1300 денари.
За вработените следи топол оброк и кафе.

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Пица мајстор.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 070/222-817

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде