Vrabotuvanje.com - Општи работници - Скопје - БИСИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИСИ ДООЕЛ

Визијата на БИСИ е да создадеме препознатлив бренд во градежништвото, кој на пазарот ќе се истакнува по својата уникатна архитектура и понуда на ПРЕМИУМ станбени и деловни објекти.

Мисијата на БИСИ е да им понудиме на клиентите високо квалитетен производ, кој вклучува изградба на станови и деловен простор по највисоки стандарди, со најсофистицирани материјали, на ексклузивни и атрактивни локации.

За нашата канцеларија во Скопје, објавуваме работна позиција за: 

Општи работници

ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Собирање на смет
  • Изнесување на ѓубре
  • Утовар-истовар

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование - незадолжително
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Организирани и мотивирани личности
  • Способност за работа во тим
  • Флексибилност за работа на терен

Плата по договор.

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, контактирајте не на
070-478-903

Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде