Vrabotuvanje.com - Регионален саем - Скопје - ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Регионален саем

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО

Најголем онлајн саем за вработување во регионот

24 - 31 октомври 2023

ДОСЕГАШНИ РАБОТОДАВАЧИ

САКАШ ПОДОБРА РАБОТА ЗА СЕБЕ?

НЕ ПРОПУШТАЈ ГО НАЈГОЛЕМОТ РЕГИОНАЛЕН ОНЛАЈН САЕМ ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

ПОТСЕТИ МЕ

Регионалниот саем за вработување и оваа година ви носи богата понуда на огласи за работа на кои ќе можете да аплицирате преку онлајн платформата од 24 до 31 октомври 2023. Ве очекуваат успешни работодавачи, кои преку своите штандови ќе ви ги претстават бројните поволности кои ги нудат на своите вработени и во текот на овие 8 дена ќе можете директно да комуницирате со нив за да дознаете се што ве интересира.

Слободните работни места објавени на Регионалниот саем за вработување се поделени во три категории: 

Трговија

Фармација | Производство | Логистика | Услуги

IT

Софтвер | Стартапи | Телекомуникации | Услуги

 

Финансии

Банки | Осигурување | Ревизија

Искористете ја оваа идеална можност - издвојте се меѓу останатите кандидати. Оставете ни ја вашата e-mail адреса за да добиете повеќе информации за виртуелниот саем за вработување, како и нашиот е-маил потсетник за почетокот на саемот.

САКАМ ДА ДОБИВАМ ИЗВЕСТУВАЊА

Со испраќање на моите податоци, се согласувам да бидам контактиран/а со цел известувања за проектот Регионален саем за вработување.

Податоците се обработуваат од страна на Друштво за услуги Вработување ОНЛИНЕ ДОО, со седиште на ул. Васил Ѓоргов бр.24/1-5, 1000 Скопје. Вашите податоци ќе ги чуваме една година по завршувањето на проектот.

Во секое време можете да се одјавите од листата за добивање информации за проектот Регионален саем за вработување со испраќање писмено барање на е-маил адресата: saem@vrabotuvanje.com.mk или со препорачано писмо на адресата: Вработување ОНЛИНЕ ДОО, со седиште на ул.Васил Ѓоргов бр.24/1-5, 1000 Скопје.

Најдете ја вистинската можност за работа
на mk.regionalensaemzavrabotuvanje.com од 24 до 31 октомври 2023 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде