Vrabotuvanje.com - Сервисер за професионални еспресо кафе машини - Скопје - ЕУРОЛАБ ИНТЕРНАЦИОНАЛ ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за професионални еспресо кафе машини

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРОЛАБ ИНТЕРНАЦИОНАЛ ГРУП ДООЕЛ

 

Еуролаб Интернационал Груп дооел, поради проширување на својата дејност бара да вработи:

Сервисер за професионални еспресо кафе машини


 
Локација: Перо Наков бр.144, Скопје
 

Работни задачи и обврски:

  • Поставување на професионални еспресо машини за Илли кафе
  • Редовно сервисирање и оддржување

Квалификации и барања:

  • Диплома за средно образование или еквивалент.
  • Пожелно е претходно искуство согласно навдената позиција или искуство како Бариста
  • Подготвеност да се усовршува и постојано учење и обука.

Можете да аплицирате за оваа позиција со испраќање апликација преку Брзата Апликација, а со наведување на работното место, Сервисер за професионални еспресо кафе машини.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг ќе бидат контактирани за следните фази од процесот на регрутирање.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде