Vrabotuvanje.com - Оператори во производство - Куманово - Друштво за производство инженеринг и трговија ФРАГМАТ-МАК ДОО Куманово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во производство

Куманово

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство инженеринг и трговија ФРАГМАТ-МАК ДОО Куманово
 • Адреса: населба карпош, ул.221, бр.175, 1300 Куманово
 • Веб страна: http://www.fragmat.mk

ФРАГМАТ - МАК е мешовита словенечко-македонска компанија која постои повеќе од 20 години и се занимава со производство на EPS (експандиран полистирен) - стиропор. Поради растечки потреби на нашето производство отвораме нови работни места на следниве позиции:

ОПЕРАТОРИ ВО ПРОИЗВОДСТВО

 

Одговорност и работни задачи:

 • Одговорно извршување на сите работи поврзани со производство и протоколи на работа
 • Периодична проверка на квалитетот на производите
 • Одржување на чиста работна околина


Потребни квалификации:

 • ССС
 • Со или без претходно работно искуство
 • Способност за самостојна работа како и работа во тим
 • Способност за работа под притисок и кратки рокови
 • Способност за работа со минимум надзор
 • Самоиницијативност, посветеност, организираност


Ние нудиме:

 • Солидни редовни месечни примања
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Можност за напредување во работата и награди за работна успешност и посветено извршување на работните задачи
 • Обезбеден топол оброк
   


 

Сите заинтересирани кандидати нека испратат свое CV преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “ ОПЕРАТОРИ ВО ПРОИЗВОДСТВО  ’’

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде