Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - ФАМЕС СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФАМЕС СКОПЈЕ
 • Адреса: ЛИЗИЛО ДОО Скопје, 1000 Скопје
 • Веб страна: /

 

 

 

Компанијата Fame's DOO има потреба од
Хигиеничарка - втора смена
 

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Претходно работно искуство
 • Професионален однос кон клиенти
 • Самоиницијативност и посветеност на работа
 • Да обрнува внимание и на најситни детали
 • Вредна, енергична и педантна со позитивен став
 • Организирана и одговорна

Што нудиме: 

 • Пријатна атмосфера за работа
 • Редовни месечни примања со покриени сите трошоци за вработувањеАплицирајте преку полето БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде