Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - ЛАГУНА-КОМ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЛАГУНА-КОМ ДОО

Нашата компанија во моментов има потреба од:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Со или без работно искуство
 • Место на живеење Скопје
 • Возачка дозвола Б категорија

Одговорности и задачи:

 • Спремање на роба
 • Прием и складирање на роба
 • Испорака на роба
 • Максимално вниманиe и грижа за робата во магацинот
 • Редење на робата на палета и нејзино стречирање
 • Извршува сродни работи по налог на претпоставен раководител

Личен профил:

 • Комуникативност, организираност и одговорност
 • Динамични лица, насочени кон остварување резултати
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок
 • Позитивен став и брзина во работењето

Ние Ви нудиме:

 • Работно време од понеделник до петок (40 часа неделно)
 • Редовна исплата на плата
 • Воведување во работата со обука
 • Можност за напредување во кариерата

Вашите апликации може да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде