Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ЕУРОЛАБ ИНТЕРНАЦИОНАЛ ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРОЛАБ ИНТЕРНАЦИОНАЛ ГРУП ДООЕЛ

 

Еуролаб Интернационал Груп дооел, поради проширување на својата дејност бара да вработи:

МАГАЦИОНЕР


 
Локација: Перо Наков бр.144, Скопје
 

Работни задачи и обврски:

  • Врши физички прием на роба и складирање на истата
  • Подготвува роба по претходно добиени нарачки
  • Врши утовар на роба која се спрема за дистрибуција
  • Врши истовар на роба примена од увоз
  • Врши контрола и прием на повратници од терен

Квалификации и барања:

  • Диплома за средно образование или еквивалент.
  • Пожелно е претходно искуство.
  • Подготвеност да се усовршува и постојано учење и обука.

Можете да аплицирате за оваа позиција со испраќање апликација преку Брзата Апликација, а со наведување на работното место, Магационер.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг ќе бидат контактирани за следните фази од процесот на регрутирање.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде