Vrabotuvanje.com - Магационери - Куманово - Друштво за производство инженеринг и трговија ФРАГМАТ-МАК ДОО Куманово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство инженеринг и трговија ФРАГМАТ-МАК ДОО Куманово
 • Адреса: населба карпош, ул.221, бр.175, 1300 Куманово
 • Веб страна: http://www.fragmat.mk

ФРАГМАТ - МАК е мешовита словенечко-македонска компанија која постои повеќе од 20 години и се занимава со производство на EPS (експандиран полистирен) - стиропор. Поради растечки потреби на нашето производство отвораме нови работни места на следниве позиции:

МАГАЦИОНЕРИ

 

Работни задачи:

 • Извршување на сите работи поврзани за магацинот и стоките кои се наоѓаат во него
 • Прием и издавање на роба 
 • Организирање, распределување и сместување на стоки во магацин
 • Одржување на хигиена во магацинот


Потребни квалификации:

 • ССС
 • Одговорно извршување на работните обврски во зададени рокови
 • Управување со виљушкар
 • Познавање на работа со компјутер


Ние нудиме:

 • Солидни редовни месечни примања
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Можност за напредување во работата и награди за работна успешност и посветено извршување на работните задачи
 • Обезбеден топол оброк
   


 

Сите заинтересирани кандидати нека испратат свое CV преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “РАБОТНИК ВО МАГАЦИН’’

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде