Vrabotuvanje.com - Вилушкарист - Скопје - ЏАНВИКИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЏАНВИКИ ДОО

Реномираната компанија за преработка на зеленчук и овошје со линија за пакување на полнети пиперчиња ЏАНВИКИ ДОО  вработува

ВИЛУШКАРИСТ

Локација: Скопје

Квалификации на кандидатите:

 • завршено средно образование,
 • работно искуство во областа на прием и испорака на роба се смета за предност
 • поседување добри комуникациски вештини
 • да има искуство во управување со виљушкар

Работни задачи:

 • да го контролира приемот на материјалите , физичка контрола на физичка состојба и состојба на документ.
 • да алармира при издавање на последни количини од одреден материјал до претпоставениот.
 • Транспорт на материјали со виљушкар на одредени локации во магацин
 • Одржување на магацинот во чиста и прегледна ситуација според инструкциите од претпоставениот.

Конкурентски предности:

 • Висок степен на одговорност, ефективност и ефикасност
 • Организациски способности
 • Динамичност, мотивираност, иницијативност
 • Флексибилност и адаптибилност

 

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!

Телефон за контакт: 071 325 705

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде