Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ЏАНВИКИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЏАНВИКИ ДОО

Реномираната компанија за преработка на зеленчук и овошје со линија за пакување на полнети пиперчиња ЏАНВИКИ ДОО  вработува

МАГАЦИОНЕР

Локација: Скопје

Kвалификации:

 • Минимум ССС
 • Претходно работно искуство на иста позиција 
 • Познавање на компјутерско работење
 • Возачка дозвола Б категорија

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност и иницијативност

Одговорности и задачи:

 • Подготовка и селекција на роба согласно дневните нарачки
 • Следење на залихите во магацинот за готови производи
 • Следење на рокови на производи во магацинот за готови производи

 

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!

Телефон за контакт: 071 325 705

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде