Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ЊУ ЕЈЏ КОМПАНИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 

NEW AGE ГО ПРОШИРУВА ТИМОТ

Магационер

 

Профил на личност:

 • Возачка дозвола ( Б)
 • Oрганизирана и одговорна
 • Позитивна и лесно комуникативна
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојална и самоиницијативна
 • Способност за работа под притосок и кратки рокови
 • Упорна
 • Со желба за поголем успех

Што “New Age” ќе ви понуди вам:

 • Почетна плата 22.000 денари + бонуси
 • Работно време: 5 дена од понеделник до петок ( 40 рабони часа)
 • Слободни викенди и секој државен празник
 • Големи индивидуални и колективни бонуси.
 • Пријатна и позитивна работна средина
 • Можност за огромен и брз напредок.
 • Високо вреднување на вашиот труд

Ако мислиш дека ги поседуваш овие карактеристики,сакаш и веруваш дека можиш да го подобриш нашиот тим, ние од се срце би сакале да те запознаеме и заедно да градиме уште подобра бизнис приказна.

Твоето  “CV”  во пакет со мотивационо писмо  испрати го преку Брзата Апликација и биди дел од големото семејство на New Age.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде