Vrabotuvanje.com - Помошник магационер - Скопје - Скопје - AMBAR DOOEL SKOPJE
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • AMBAR DOOEL SKOPJE
 • Адреса: 11 Октомври 3А, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://ambar.mk

 

Ambar се грижи за задоволување на потребите на купувачите и постојано е во тек со најновите модни трендови, поради што прерасна во популарен бренд за облека за млади.

Позади успехот на Ambar стојат 1120 посветени вработени кои се грижат за купувачите, како и тимот за менаџмент кој постојано имплементира промени и иновации.

Ве очекуваме, аплицирајте и бидете дел од нашиот тим !

Помошник магационер

Локација: Скопје

Главни обврски:

 • Складирање и организација на робата
 • Пакирање и означување на производите за продажба (аларми, скенирање, лепење декларации и сл.)
 • Подготвување на робата за излез во продавниците
 • Распоредување на робата во магацинот
 • Контрола на неисправни производи
 • Менување на етикети на артиклите за попусти и промоции
 • Хигиена и одржување на магацинскиот простор

Потребни Квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Предност ќе имаат кандидатите кои работеле на слична позиција во областа со текстил
 • Способност за индивидуала и тимска работа
 • Флексибилна и иницијативна личност
 • Основно ниво на познавање на MS Office (Word, Excel, Power Point)

Што нудиме :

 • 40 работни часа неделно
 • Обезбеден превоз до работно место
 • Позитивна  работна  атмосфера
 • Исплата на К15 и платен годишен одмор
 • Бенефиции при купување
 • Почетна плата 27 000 ден. и бонус

 

 

 

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ?

Сите заинтересирани кои ги исполнуваат посочените услови да достават кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Рокот за пријавување е 20 дена од денот на објавување.

Ке бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор.

Напомена: Со испраќање на пријавата, кандидатот дава согласност компанијата да ги обработува неговите лични податоци во постапката за селекција во склад со законот за заштита на лични податоци.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде