Vrabotuvanje.com - Помошник магационер во магацин за суровини - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер во магацин за суровини

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ ПЛУС  е реномирана фармацевтска компанија, која во рамките на својата деловна определба како клучен столб го има поставено индустриското производство и продажба на козметички производи, додатоци во исхраната, хербални  производи и медицински помагала.
 
ФИТОФАРМ ПЛУС  - фармацевтско-козметичка индустрија, има потреба од проширување на својот тим на следната работна позиција:


ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР во магацин за суровини

Потребни квалификации:

 • ССС;
 • Задолжително е работно искуство во областа;
 • Познавање на работа со компјутер (Word, Exel);
 • Поседување на возачка дозвола Б –категорија;

Основни задачи и одговорности:

 • Прием и издавање на роба;
 • Распоредување на роба во магацин;
 • Вршење попис на роба;
 • Следење на документација.

Личен профил:

 • Комуникативен, динамичен, флексибилен;
 • Педантен, одговорен;
 • Способност за тимска и самостојна работа;
 • Позитивен став.

Работно време:
од понеделник до петок - од 7 до 15 ч

Државните и верските празници се неработни

 

Само кандидатите што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Со доставата на мојата биографија се согласувам компанијата да ги обработува моите лични податоци за цели на пополнување на отворената работна позиција за која конкурирам.

Аплицирајте преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде