Vrabotuvanje.com - Шеф на смена (магацин) - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шеф на смена (магацин)

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

шеф на смена (магацин)

Одговорности и задачи:

 • Водење и грижа за тимот од магационери  а во однос на сите работни процеси поврзани со влез/прием на роба ,  подготовка на нарачки по работни налози , контролинг на спремени налози, уредно редење на микролокација на секој артикал;
 • Организирање , координација и водење на процесот на прием на нова роба во магацин и уредна проверка на истата;
 • Организирање , координација и водење на на процесот на спремање  на дневните работни налози  и уредна контрола на квалитет и на кванитет на истата;
 • Секојдневното систематично точно и педантно додавње на роба, а по однос на повратници (од купувачи) и од нов дотур/влез на роба (од добавувачи).

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено средно образование, високо образование ќе се смета за предност;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Познавање и активна примена на англиски јазик.

лични карактеристки:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Плата по договор.
Обезбедено храна и превоз.


Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде