Vrabotuvanje.com - Вилушкаристи - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

вилушкаристи

Одговорности и задачи:

 • Прием на налог за работа;
 • Врши товарење, пренос и истовар на материјали;
 • Водење грижа за исправноста на вилушкарот.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Искуство во управување на вилушкар; 
 • Уверение/сертификат за управување со вилушкар, ќе се смета за предност;
 • Возачка дозвола Б-категорија.

лични карактеристки:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Плата 32,000,00 ден плус минат труд.
Обезбедено храна и превоз.


Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде