Vrabotuvanje.com - Електроинженер - Скопје - ТЦИ ЕуроЦерт ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електроинженер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЦИ ЕуроЦерт ДОО
  • Адреса: Лондонска бр. 2 лок. 22, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://www.tci-eurocert.mk/

ТЦИ ЕуроЦерт - Скопје

Има потреба од следната работна позиција:
 

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

 

Опис на работните активности: 

  • Вршење на инспекциска дејност во околината на Скопје и на територија на Македонија
  • Мерење, испитување на електро опрема.

Потребни квалификации: 

  • Солидно познавање на англиски јазик
  • Возачка дозвола Б категорија
 
Плата: 
  • За почетници - почетна плата од 30.000 денари
  • За кандидати со искуство повеќе од 3 години - почетна плата 40.000 денари
Заинтересираните кандидати може да ја испратат својата кратка биографија(CV) преку полето Брза Апликација.
Лице за контакт: 070/399-602 - Горан Николовски
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде