Vrabotuvanje.com - Возач / Магационер - Скопје - ИНОВА Л.Т.Д ЗЛАТКО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Магационер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНОВА Л.Т.Д ЗЛАТКО ДООЕЛ
  • Адреса: ул.28 Трубарево, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://inova.com.mk/
 

Фирмата ИНОВА ЛТД чија основна дејност е големопродажба на водоводни, санитарни и канализациони материјали има потреба од следната работна позиција:

 

ВОЗАЧ / МАГАЦИОНЕР

 
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Поседување возачка дозвола Б категорија
  • Пожелно работно искуство во слична област ќе се смета за предност

Работни задачи:

  • Комбинирачни работни задачи, дел достава на роба Скопје и Македонија на претходно изготвени нарачки, дел работа во магацинот на ИНОВА ЛТД во Трубарево, Скопје

Нудиме:

  • Работното време е од 07:30 до 15:30 секој работен ден
  • Нудиме атрактивна плата, стабилна работа и можност за напредување


Доколку ги исполнувате погоренаведените критериуми и сте заинтересирани за позицијата, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашата кратка биографија (CV), преку полето Брза Апликација.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
​Сите апликации ќе бидат третирани со доверливост.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде