Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

Поради зголемен обем на работа СЕТЕК Сé од Техника има потреба од:

МАГАЦИОНЕР во Скопје

Потребни квалификации:

  • Пожелно, но не е неопходно претходно работно искуство во магацин
  • Способност за тимска работа
  • Одговорност во исполнувањето на работните задачи и цели

Одговорности и работни задачи:

  • Прием на стоката
  • Организација на стоката во магацин
  • Утовар и истовар на стоката

Ние Нудиме:

  • Работа во динамична средина со тим на професионалци
  • Работа во две смени, 40 часа неделно

Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно го поседувате потребното образование, квалификации за успешно извршување на работните задачи, испратете ја Вашата кратка биографија (CV) - ЗАДОЛЖИТЕЛНО со слика не постара од 6 месеци преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде