Vrabotuvanje.com - Дистрибутер / Магацински работник (м) - Скопје - Еуро Офис дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер / Магацински работник (м)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Еуро Офис дооел Скопје
 • Адреса: Перо Наков бр.1 (ЖАС), 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.eurooffice.mkИмаме потреба од:

Дистрибутер / Магацински работник

Перо Наков бр.1 Гази Баба

ОПИС НА РАБОТАТА

 • Дистрибуција на канцелариски материјали во Скопје
 • Доставува, носи, товара и истовара стоки и материјали кај клиенти, во магацинот, врши редење, складирање, пакување и препакување со цел да подготви стоки и материјали за достава.

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ

 • Ракување со стоки (сортирање, пакување и препакување, контрола врз квалитетот на влезните и излезните стоки и материјали)
 • Одржување на магацинот (редење и уредување на магацинот според потребите)
 • Контрола (врши контрола врз квалитетот на влезните и излезните стоки и материјали)

ЛИЧЕН ПРОФИЛ

 • Вредна и одговорна личност
 • Подготвеност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во временски рок
 • Предност работно искуство со канцелариски материјали и дистрибуција

ДОКОЛКУ

 • Вие сте тимски играч
 • Сакате работа во динамична средина​

Тогаш сте личноста за оваа работна позиција!

ЗА ВОЗВРАТ НУДИМЕ

 • Постојано вработување и почетна плата од 25-30.000,00 ден.
 • Годишен регрес
 • Динамична работа
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде