Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ФИТЕЦХ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТЕЦХ ДОО

ФИТЕЦХ ДОО специјализирана фирма во областа на греење, климатизација и вентилација има потреба од

Имаме потреба од
МАГАЦИОНЕР

Локација:
СКОПЈЕ

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование.
 • Претходно искуство во работа со складишта
 • Организираност и точност
 • Возачка дозвола Б категорија.
 • Познавање на работа со комјутери
 • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат искуство во работа на градежни складишта

Работни задачи:

 • Квантитативен и квалитативен прием на стока и ускладиштување
 • Изготвување и следење на магацинска документација во интегрирано софтверско решение 
 • Припрема и издавање на стока
 • Прием, редење, изложување и сортирање на робата
 • Грижа за хигиена во продажното место и магацинот.
 • Почитување и спроведување на деловниот систем и процедурите пропишани од колективот.

Што нудиме:

 • Конкурентна плата;
 • Работни денови од понеделник до петок од 08 до 16часот.
 • Годишен одмор согласно решението за годишен одмор.
 • Работа во професионална средина и работа во тим кој е секогаш подготвен да ви помогне;
 

Како да аплицирате:

Доколку сакате да работите во професионална околина, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.
Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде