Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - AWT International
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • AWT International


 

АВТ Интернатионал - Водечки дистрибутер кој врши дистрибуција и трговија на големо со прехрамбени и непрехрамбени производи за широка потрошувачка, има потреба од  следната работна позиција
 
МАГАЦИОНЕР
5 (пет) извршители
 
Потребни квалификации:
 • Средна стручна спрема
 • Пожелно е работно искуство
 • Познавање на работа со компјутер
 
Одговорности и задачи:
 • Прием и складирање на производи 
 • Комисионирање на робата по налозите на испорака
 • Подготвување на робата за сигурен транспорт
 • Почитување на процедурите за работа и спроведување на сите мерки за безбедност и здравје на работа
 
Лични карактеристики:
 • Флексибилност
 • Иницијативност и самомотивираност
 • Ефективност и ефикасност
 • Позитивен став
 • Способност за поставување на приоритети
 • Способност за самостојно решавање на проблеми
 
Ние нудиме:
 • Можност да бидете дел од компанија со одлична работна средина – атрактивна и динамична работа
 • Работа во две смени
 • Се работи од понеделник до петок
 • Редовни месечни примања
 • Работно време: Полно работно време 40 часа неделно
 • Обезбеден превоз
 
Ако сте заинтересирани да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја вашета лична биографија “CV” и мотивационо писмо преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака во subject” ” Магационер”.
 
Контакт тел. + 389 70 387 872
 
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани за интервју
 

Општи правила за аплицирање:
 • Именување на документ за аплицирање - CV (име и презиме на апликантот).
 • Назнака на позицијата за која се аплицира
Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во АВТ Интернатионал или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде