Vrabotuvanje.com - Работници за магацинско работење - спремачи на роба - Скопје - КОЛИД ФУДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за магацинско работење - спремачи на роба

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОЛИД ФУДС ДООЕЛ
 • Адреса: ул.6 С.Колешино, 2400 Струмица
 • Веб страна: http://www.kolidfoods.com

 

Водечка компанија од областа на увоз и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, застапник на реномирани брендови.

Има потреба да вработи:

РАБОТНИЦИ ЗА МАГАЦИНСКО РАБОТЕЊЕ - СПРЕМАЧИ НА РОБА

 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Со или без работно искуство
 • Место на живеење Скопје

Одговорности и задачи:
 • Работа во комора на температура од +4Ц до -18Ц
 • Спремање на роба 
 • Редење на стоката на палета и нејзино стречирање
 • Максимално вниманиe и грижа за стоката во магацинот
 • Одговорен за протокот на документација
 • Извршува сродни работи по налог на претпоставен раководител
 
Личен профил:
 • Комуникативност, организираност и одговорност
 • Динамични лица, насочени кон остварување резултати
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок
 • Позитивен став и брзина во работењето
 
Ние Ви нудиме:
 • Работно време од понеделник до петок
 • Викенди и државни празници не се работи
 • Редовна исплата на плата и К-15
 • Месечни бонуси
 • Пакет производи за Нова Година, Велигден
 • Воведување во работата со обука

 
Вашата професионална биографија (CV) можете да ги испратите преку полето „Брза Апликација“.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде