Vrabotuvanje.com - Работник во магацин на готов производ - Вилушкарист - Скопје - Фруктал Мак а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во магацин на готов производ - Вилушкарист

Скопје

Рок за пријавување:

 • Фруктал Мак а.д.

 

РАБОТНИК ВО МАГАЦИН НА ГОТОВ ПРОИЗВОД - ВИЛУШКАРИСТ

 

Главни задачи и одговорности:

 • Врши утовар, истовар, редење, палетирање и складирање на готов производ, стоките, репроматеријалите и суровините;
 • Го средува магацинскиот простор и ја одржува хигиената во него;
 • Управува со средства, алатки и машини за внатрешен транспорт, утовар и истовар по налог на магационерот;
 • Се придржува кон мерките за ХТЗ и ППЗ;
 • Го известува благовремено магационерот за сите неправилности во функционирањето на уредите во магацинот;
 • Должен е да биде лојален кон друштвото и да ја чува совесно и строго деловната тајна;
 • Врши и други работи по налог на магационерот на магацин за готов производ на кој е непосредно одговорен.

Потребни квалификации:

 • II-III ССС;
 • Како предност ке се смета најмалку 1 година работно искуство;
 • Самоиницијативност, Лојалност;
 • Желба за едукација и надоградба.

Ви нудиме:

 • Можност за работа во интернационална компанија;
 • Личен раст и кариерен развој;
 • Исплата на регрес и минат труд;
 • Исплата на месечен бонус за остварени резултати;
 • Амбициозна работна атмосфера каде можете да ги споделите Вашите идеи.

Аплицирај!

Ве покануваме, доколку имате интерес пратете ваша апликација со Професионална биографија користејќи го полето „Брза Апликација“

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде