Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ЕУРО ТООЛС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТООЛС

EURO TOOLS – СКОПЈЕ, Компанија со основна дејност продажба и дистрибуција на материјали, алати и опрема за заштита при работа, има потреба да вработи:

МАГАЦИОНЕР
(за реон Скопје)

Потребни квалификации:
 • Со или без работно искуство;
 
Опис на работни задачи:
 • Прием на стока (физички) и складирање на примената стока;
 • Организација на магацин и подредување на роба;
 • Подготвува роба по претходно добиени налози;
 • Учество во товарење и растоварување на возилото/а при испорака и прием на производи;
 • Одржување на хигиена во магацинот.
 
Лични карактеристики:
 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.
 

Доколку сте комуникативни, ориентирани кон остварување на резултати и сакате да работите со купувачи, Ве молиме пријавите со Ваша биографија (CV) да ги испратите преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата за „Магационер”.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде