Vrabotuvanje.com - Работник во магацин (ладилник) - Скопје - ФРИКОМ БЕОГРАД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во магацин (ладилник)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФРИКОМ БЕОГРАД ДООЕЛ

Nomad Foods е европска водечка компанија за замрзната храна и една од најголемите во светот. Портфолиото на одличните брендови на компанијата кое ги вклучува Birds Eye, Findus, Iglo а од неодамна и Ledo и Frikom со генерации им служи на локалните европски пазари и се залага за храна која е со одличен вкус и висок квалитет.

Како дел од семејството Nomad Foods, компанијата Фриком Београд Дооел, објавува оглас за вработување за следната позиција:

РАБОТНИК ВО МАГАЦИН (ЛАДИЛНИК)

Потребни квалификации:
  • Минимум средно образование;
  • Претходно работно искуство;
  • Основно познавање на компјутери.

Вашата професионална биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на апликацијата за оглас за “Работник во магацин (ладилник)”.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде