Vrabotuvanje.com - Магационер - Охрид - Охрид - ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер - Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ

Друштвото ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ СТОЈМИР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје има потреба за вработување на работник во Подружница ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ ОХРИД на следната работна позиција:

1 (еден) Магационер за ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ Охрид

Потребни квалификации:

 • Средно образование
 • Работно искуство минимум 2 години со прием и издавање на роба
 • Познавање на процесот на прием на роба со баркод читач
 • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски,прибор,автоматика,бакелитарија, расвета, водовод, санитарија,рачен и електричен алат, хемиски производи
 • Водење на целокупна документација за работа во магацинот
 • Искуство со работа со материјален програм
 • Задолжително познавање на Office пакетот
 • Задолжително познавање на работа со компјутери
 • Комуникативност и услужливост
 • Способност за тимска работа

Вашето CV, доставете го преку Брзата Апликација или на адреса Електроелемент ДООЕЛ Скопје ул. Перо Наков бр.25 со назнака на работното место “Магационер Охрид” најдоцна до 20.06.2024 година.

Напомена:

 • Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
 • Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде