Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

МАГАЦИОНЕР

Одговорности и задачи:

 • Прием на стока (физички) и складирање на примената стока;
 • Организација на магацин и подредување на роба;
 • Подготвува роба по претходно добиени налози;
 • Активности поврзани со попис на стоката;
 • Учество во товарење и растоварување на возилото/а при испорака и прием на производи;
 • Поднесување извештај за оштетена роба;
 • Ги следи роковите на стоката;
 • Одржување на хигиена во магацинот.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС;
 • Со или без работно искуство;
 • Работа со компјутери: основно познавање на MS office пакет.

лични карактеристки:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Плата 32,000,00 ден плус минат труд.
Обезбедено храна и превоз.


Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде