Vrabotuvanje.com - Работник во Магацин - Скопје - Технокарт
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во Магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • Технокарт

ТЕХНОКАРТ ДООЕЛ Скопје со локација во Кисела Вода е компанија која врши продажба и дистрибуција на хартија и материјали за графичка индустрија. Компанијата има потреба од:

РАБОТНИК ВО МАГАЦИН

Работни задачи:

 • Растоварување на роба спакувана на палети со виљушкар
 • Прием на роба
 • Складирање на роба
 • Организација на роба во магацин
 • Подготвува на роба за испорака со виљушкар
 • Активности поврзани со попис на стоката
 • Одржување на хигиена во магацинот

Квалификации:

 • ССС
 • Возачка дозвола Б или Ц, Ц ќе се зема за предност.
 • Искуство во магацинско работење ќе се смета за предност.
 • Одговорност во извршување на работните обврски.

Услови:

 • Конкурентна плата зависно од квалификациите
 • Пријавен на полно работно време
 • Исплата на регрес
 • Исплата на бонуси
 • Работно време од понеделник до петок од 08:00 до 16:00
 • Користење на годишен одмор согласно законот

Сите што ги поседуваат горенаведените квалификации и вештини СЕ ПОКАНЕТИ ДА АПЛИЦИРААТ со нивната професионална биографија која може да ја достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде