Vrabotuvanje.com - Келнери - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

 

Solun Hotel & Spa има потреба од следната работна позиција

Келнери

Работа во две смени

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција
  • Познавање на англиски јазик

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Професионален однос
  • Способност за индивидуална и тимска работа


Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Аплицирај 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде